Reklam
spordiyo Reklam verebilirsin üstelik 1 ay ücretsiz
Reklam Vermek İçin Tıkla

Şenol Güneş Mehmet Ekici’ye onay verdi

Teknik direktör Şenol Güneş, “Mehmet Ekici takımımıza büyük güç katar. Onun gibi bir futbolcuyu tabii ki isterim” diyerek transfere onay verdi. Bordo-Mavililer’in yeni yuvası Şenol...


Mehmet-Ekici-aslen-nereli-transfer

Teknik direktör Şenol Güneş, “Mehmet Ekici takımımıza büyük güç katar. Onun gibi bir futbolcuyu tabii ki isterim” diyerek transfere onay verdi.

Bordo-Mavililer’in yeni yuvası Şenol Güneş Stadı’nın açılışı için yaklaşık 2 hafta Trabzon’a giden Beşiktaşlı yöneticiler, tören öncesinde verilen yemekte Mehmet Ekici için ilk kez nabız yoklamıştı.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan milli futbolcu için, “Eğer siz anlaşma bir “Biz geçtik” ardından yanıt harekete trabzon’la görüşülecek Tecrübeli futbolcuyla babası aracılığıyla el sıkışan Siyah-Beyazlılar, son olarak teknik direktör Şenol Güneş’in kararını sordu.

Şampiyon hocadan, “Mehmet Ekici takımımıza büyük güç katar. Onun gibi bir futbolcuyu tabii ki isterim. Orta sahada çok yönlü bir isim olması, bize yarar sağlar” geri dönüşünü alan yönetimin son olarak Trabzon cephesiyle bir görüşme yapacağı bildirildi.

26 yaşındaki futbolcuyu ara dönemde kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş’ın, düşük bir bedelle bu transferi bitirmeyi planladığı öğrenildi.

Fanatik

Tepkiniz Nedir?
Kötü! Kötü!
2
Kötü!
Yok artık! Yok artık!
3
Yok artık!
Müthiş! Müthiş!
11
Müthiş!
Çok iyi! Çok iyi!
9
Çok iyi!
Kızgın! Kızgın!
6
Kızgın!
Helal! Helal!
18
Helal!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şenol Güneş Mehmet Ekici’ye onay verdi

reset password

Geri Dön
log in