Reklam
spordiyo Reklam verebilirsin üstelik 1 ay ücretsiz
Reklam Vermek İçin Tıkla

Beşiktaş’ta Caner Erkin ve Ersan Gülüm gerginliği!

​Beşiktaş, Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken idmana Caner Erkin ve Ersan Gülüm tartışması damga vurdu. FutbolArena – Beşiktaş takımı 15 Mayıs Pazartesi günü karşılaşacağı Bursaspor maçının...


SSC Napoli v Besiktas JK - UEFA Champions League

​Beşiktaş, Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken idmana Caner Erkin ve Ersan Gülüm tartışması damga vurdu.

Caner ve Ersan antrenmanda kavga ettiler! İşte o anlar 9

FutbolArenaBeşiktaş takımı 15 Mayıs Pazartesi günü karşılaşacağı Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken idman sırasında Caner Erkin ve Ersan Gülüm gerginliği yaşandı. Son dakika Beşiktaş haberleri.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, pas ve şut çalışmalarının ardından iki grup halinde yarı sahada çift kale maç oynadı.Antrenmanın çift kale maç bölümünde siyah-beyazlı oyuncular Ersan Adem Gülüm ile Caner Erkin arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.Ersan’ın sert müdahalesiyle yerde kalan Caner, yapılan faule tepki gösterdi.

Ersan’ın da Caner’in üzerine yürüyerek tepki vermesi üzerine, araya antrenör Tamer Tuna girdi.İkili arasında sözlü diyalog bir süre devam ederken, takımların değişmesinin ardından gerginlik sona erdi. Beşiktaş, yarın yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Tepkiniz Nedir?
Kötü! Kötü!
31
Kötü!
Yok artık! Yok artık!
18
Yok artık!
Müthiş! Müthiş!
46
Müthiş!
Çok iyi! Çok iyi!
28
Çok iyi!
Kızgın! Kızgın!
21
Kızgın!
Helal! Helal!
35
Helal!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beşiktaş’ta Caner Erkin ve Ersan Gülüm gerginliği!

reset password

Geri Dön
log in