Reklam
spordiyo Reklam verebilirsin üstelik 1 ay ücretsiz
Reklam Vermek İçin Tıkla

Bir Grup Fenerbahçe Taraftarı Taksim’de Olympiakos Taraftarına Saldırdı

​Turkish Airlines Euroleague’de Final Four heyecanı bugün start alıyor. İstanbul’daki dörtlü finalde yer alacak temsilcilerimizden Fenerbahçe, kupanın favorilerinden Real Madrid ile kozlarını paylaşacak. Yarı finalin...


fenerbahçe taraftar kavgası

​Turkish Airlines Euroleague’de Final Four heyecanı bugün start alıyor. İstanbul’daki dörtlü finalde yer alacak temsilcilerimizden Fenerbahçe, kupanın favorilerinden Real Madrid ile kozlarını paylaşacak. Yarı finalin diğer eşleşmesinde ise yine organizasyonun köklü ekipleri CSKA Moskova ile Olympiakos karşı karşıya gelecek. Mücadelelere sayılı saatler kala Taksim’de istenmeyen olaylar yaşandı.

Fenerbahçe taraftarlarıyla Olympiakos taraftarları arasında kavga çıktı. Zaman zaman bu tip organizasyonlar öncesinde sert tartışmaların yaşandığına şahit oluyoruz. Akşamki üst düzey mücadeleler öncesi taraftar grupları arasında sıkıntı yaşandı.

Sinan Erdem’de oynanacak Kupa 1 maçlarında ise parkede ortaya konulacak basketbol, dileriz ki günün konuşulacak gelişmesi olur. Maceranın sonunda da temsilcimiz, geçtiğimiz senelerde çok yaklaştığı kupaya umarız ki bu kez uzanır.

Tepkiniz Nedir?
Kötü! Kötü!
0
Kötü!
Yok artık! Yok artık!
0
Yok artık!
Müthiş! Müthiş!
1
Müthiş!
Çok iyi! Çok iyi!
0
Çok iyi!
Kızgın! Kızgın!
0
Kızgın!
Helal! Helal!
2
Helal!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Grup Fenerbahçe Taraftarı Taksim’de Olympiakos Taraftarına Saldırdı

reset password

Geri Dön
log in